6/07/2013

Lednica

Przepraszamy, że tak długo nie pisałyśmy. Obiecujemy, że teraz posty będą pisane systematycznie. Na szczęście oceny już w większości wystawione. Ostatnie 3 tygodnie. 
Wytrwamy ? Oczywiście! 
Ostatnio w sobotę byłyśmy na Lednicy. Dla tych, którzy nie wiedzą, jest to największe w Polsce spotkanie religijne dla młodzieży. Nie spodziewałam się, że będzie aż tak fajnie! Niesamowite miejsce, wspaniali ludzie i miła atmosfera. Było bardzo pozytywnie, szczególnie nasze odpały. Free Hugs. ♥ Co do pogody na początku nie zapowiadało się za ciekawie, trochę kropiło, na szczęście później wyszło słońce. Na końcu przed przechodzeniem przez rybę ludzie strasznie się pchali i o mało nas nie zgnietli. Wyjazd uważam za bardzo udany! Dzień ten minął mi strasznie szybko, za szybko! Za rok jadę tam obowiązkowo. Poznanie tylu ludzi. Podsumowując. W ogóle nie żałuję, że tam pojechałam. Szkoda tylko, że zabrakło odwagi... Za rok to zmienię! 
Podoba wam się nowy wygląd bloga? O czym chcielibyście posty? Co chcielibyście zmienić? 3 komentarze:

 1. Ech, ostatnie dni szkoły i wakacje na które wszyscy czekaliśmy od września xDD Ładne zdjęcia, sama bym wyjechała na taki wypad, bo to naprawdę fajna sprawa zawieranie nowych znajomości i w ogóle miło spędzony czas poza domem :)
  Pozdrawiam!

  ohmfh.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne zdjęcia :)
  Śliczny wygląd, ja bym nic nie zmieniała.
  Fajna sprawa taki wypad ;)
  Obserwuję, liczę na rewanż ♥
  crazylifesaccordingtoclaudia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny blog Monika :*

  OdpowiedzUsuń