3/02/2014

Zwolnij

Nie wydaje się Wam, że żyjemy w jakiejś pogoni nie wiadomo za czym? Cały czas jesteśmy tak bardzo zajęci, że nie mamy nawet chwili dla bliskich nam osób. Oczywiście jak już znajdziemy ten czas to najczęściej przesiadujemy przed komputerem. Może właśnie najwyższy czas to zmienić? Żeby coś osiągnąć potrzebne są poświecenia. Tak, tak. Ale czy to najważniejsze?   " Ludzie tak szybko odchodzą... ". Większość z nas ma problem z okazywaniem uczuć, mam tutaj na myśli w szczególności młodzież, siebie również. Gdybym poprosiła Was, abyście teraz przytulili przykładowo swoją mamę znaczna część Was pomyślałaby -  " Że co? Jak by na to mama zareagowała. Haha. Przecież ja nie jestem dzieckiem, żeby mamę przytulać. " . Oczywiście każdy jest inny, ale wydaje mi się, że tej " czułości " potrzebuje każdy. Wystarczy nawet miłe słówko. Pamiętajcie, że ludzie odchodzą, kiedyś może już być za późno. Poświęćcie im chociaż chwile! Nawet nie wiecie, jak moja babcia się cieszy gdy przyjdę do niej i z nią porozmawiam. No właśnie! Dziadkowie - pamiętacie o nich? Oni też chcieliby chwili uwagi od wnuków. Może tak wyjdź na jakiś spacer z dziadkami ? Nawet nie wiecie jak oni się ucieszą. /M. 


5 komentarzy:

 1. twój tekst mi uświadomił, że nie jest ze mną jeszcze aż tak źle- potrafię oderwać się od komputera, często przytulam rodziców, do babć jeżdżę co tydzień, a jak mam czas to zostaję na dłużej, bo wiem jakie to dla nich ważne i darzę je wielkim szacunkiem i miłością :)
  świetny post- przemawiający ♥

  marcziii.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo mądry post :)

  http://agrestaco6.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo mądry post :) Czas przed komputerem mija tak szybko a w tym samym czasie moglibyśmy odwiedzić dziadków lub innych krewnych:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowny blog, uwielbiam jego wygląd wizualny, zarówno jak tekst postów. Z chęcią będę tu zaglądała tu od czasu do czasu :)

  http://love-little-berry.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń