6/18/2014

Bo nie...W dzisiejszym poście chciałam poruszyć temat naszego, chyba najczęściej używanego argumentu jakim jest  " Bo nie... " 

Bo nie! Jako argument na wszystko...

Wydaje mi się, że większość z nas bardzo często używa tego zwrotu. Nie ukrywam, używam go i ja. Dlaczego chciałam dziś poruszyć temat tego banalnego argumentu ? Dokładnie za 9 dni o tej godzinie będziemy mieli już wakacje! Tak! Do mnie to chyba jeszcze nie do końca dotarło, że one już prawie są, ale prawda jest taka, że zostało mi dokładnie 27 h lekcyjnych! I end... I sie skończy, i w końcu będą te upragnione przez nas wszystkich wakacje! Chciałabym oczywiście, żeby były one jeszcze lepsze niż poprzednie. Chciałabym je spędzić wyjątkowo. Chciałabym wykorzystać każdy dzień w 100 %. Chciałabym, żebyście Wy także mieli udane wakacje. Co do tego wszystkiego ma temat postu ? Ja postanowiłam w te wakacje nie używać tego argumentu, chciałabym Was także w jakiś sposób zachęcić do bardziej aktywnych wakacji. 


" Lepiej żałować, że się coś zrobiło, niż żałować, że się czegoś nie zrobiło " 

I to chyba każdy powinien wbić sobie do głowy. Jeśli faktycznie, nie możecie czegoś zrobić... okey. Ale naprawdę, wyjdzie z domu gdy macie taką możliwość! Uwierzcie mi, że wakacje przed laptopem to chyba żadna frajda. Nie wiem jak Wy, ale ja najlepiej wspominam wakacje kiedy to miałam 6-8 lat. Co wtedy było? Hmm. Po prostu nie trzeba było nikogo godzinami namawiać, na to, żeby łaskawie ruszył tyłek z domu. Dlatego naprawdę, proszę Was o to, byście w te wakacje przerzucili się z świata wirtualnego na ten realny i oczywiście, żebyście nie używali argumentu " Bo nie ". To całe dwa miesiące. To chyba najlepszy czas na uporządkowanie wszystkich swoich spraw. Nigdy nie wiesz, co będzie jutro, kogo spotkasz i jak wszystko się potoczy... / Monika.


8 komentarzy:

 1. Hahah. Często używam tego argumentu :D

  Zapraszam do siebie :) Będzie mi miło jeśli skomentujesz posta :)
  sialalala96.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten cytat musi mi towarzyszyc przez całe wakacje.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedyś bardzo często odpowiadałam "bo nie", ale już naprawdę rzadko używam tego określenia jako argument w jakiejś sprawie ;d

  agrestaco6.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. piękne zdjęcia dziewczyny ♥

  http://delavie-paula.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Właśnie ja chciałabym spędzić te wakacje aktywnie :) I nie będę używała tego zwrotu (przynajmniej mam taki plan)
  http://my--magic--world.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Masz całkowitą rację co do tematu wakacji :)
  Świetne zdjęcia :))
  Obserwuję :)
  Zapraszam do mnie:http://ksiazka-pierwotna.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. świeny wpis ;)

  zapraszam do mnie,
  http://ewakuacjaef.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. nie moge sie napatrzec na te zdjecia:D rozpraszają mnie przy czytaniu:D
  pozdrawiam:) http://majorka94.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń