1/10/2015

Mała...
Pamiętasz jeszcze czasy kiedy godzina 19 była najważniejszą w ciągu dnia ? Kiedy wstawanie wczesnym rankiem nie było dla ciebie problemem ? Albo gdy bałeś się ciemności ?
Teraz wszystko jest inaczej, żadna godzina nie ma znaczenia.  Jesteś ciągle niewyspany i zmęczony. Wieczorem  nie zwracasz uwagi na to co Cię otacza i zasypiasz.

… i tak w kółko… Nasze życie robi się nudne, zamienia się w rutynę.

Przenieśmy się 10 lat wstecz!

Każdego ranka mama ubiera mnie w kolorowe ubranka, czesze 2 warkocze i zaprowadza za rękę do przedszkola.  Tam spotykam kolegów i koleżanki , bawimy się , śmiejemy i lepimy figurki z plasteliny. Mamy gdzieś czy się pobrudzimy, czy mamy potargane włosy i czy wszyscy nas lubią. Wtedy nie było „SWAGU” , „LANSU” i „FEJMU”. Nie było internetu.Bawmy się życiem jak kiedyś ! Jako „postanowienie noworoczne” bądźmy bardziej otwarci i cieszmy się chwilami! Czas szybko płynie...

Łapcie kilka zdjęć z kiedyś i z teraz.

<3


/Zosia/

3 komentarze:

  1. Sprawilaś że zebrało mi się na wspomnienia.. :) Tęsknię czasem za tamtymi czasami, czasem chciałabym do nich powrócić.. Ale cóż, życie idzie naprzód, a ja wciąż jestem młoda i przede mną podobno najlepsze lata życia.. :) A postanowienie bardzo trafne! Często niestety mi to nie wychodzi.

    OdpowiedzUsuń
  2. czasami chcialabym wrocic do wieku kiedy milaam 6 lat :) teraz patrze na mojego synka inny swiat ma 3 lata bawi sie tabletem telefonem , coz inny swiat :)
    http://zielonoma.blogspot.it/2015/01/green.html

    OdpowiedzUsuń