10/10/2013

Doceń to co masz

Po całym dniu spędzonym w szkole dziewczyna przychodzi do domu.  Jest zmęczona i wyczerpana, strasznie boli ją głowa. Jedyne o czym marzy to odpoczynek, relaks i spokój. Niestety nigdy nie jest tak, jakbyśmy tego chcieli. Co ją czeka? Oczywiście nowe problemy i zmagania z szarą rzeczywistością. 
To wszystko zaczęło ją po prostu przerastać. Uświadomiła sobie, jaką odpowiedzialność wzięła w tamtej chwili na siebie. Praktycznie wszystko i wyłącznie zależało tylko od niej. Na szczęście umiała zachować zimną krew. Niestety, musi się już do tego przyzwyczaić, teraz tak będzie częściej. Ale czy nadal to wszystko będzie się dobrze kończyć ? Przecież kiedyś nadejdzie ten moment, chwila. Nikt tego nie chce, ona również. Jak zareaguje na to następnym razem ? Uświadomiła sobie wtedy, jak ważna jest nauka pierwszej pomocy. Ona się boi, strasznie się boi. Była jedyną osobą, która mogła pomóc, w dodatku nie do końca wiedziała co robić. Ta sytuacja dała jej wiele do myślenia, wiele nauczyła i wyciągnęła z tego jakieś wnioski. Postawiła sobie kolejny cel do osiągnięcia. Najgorsze jest to, że niektórzy nie wiedzą, jak ważnymi są dla nas ludźmi w życiu.  I co, że często nas ranią, nikt nie jest ' idealny ' w tym co robi i jak robi. Ważne jest to, że oni po prostu są w najgorszych dla nas chwilach i zawsze nam pomogą. Po prostu są i to jest najważniejsze.


" Pierwsza minuta może być ostatnią, dlatego ceń jak ostatnią... " 
Dzisiaj troszkę inny post od pozostałych ? Najprawdopodobniej  częściej będą się pojawiały tutaj takie posty . Jeżeli tylko tego chcecie. Dodaję jakieś nieudane zdjęcia " jesienne ' , ponieważ stwierdziłam, że inne nie za bardzo będą pasowały do dzisiejszego postu. Mam sporo zdjęć i kilka pomysłów na następne posty, więc w październiku możecie spodziewać się mojej częstszej obecności tutaj. Mam zamiar troszkę tu pozmieniać. Mam nadzieję, że wam się spodoba. /M.

2 komentarze: