10/11/2013

Uczucia są po to, aby je ranic

Znasz ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę?


I znowu nadchodzi ten dzień... ten dzień, w którym zastanawiasz się nad swoim sensem życia. Zastanawiasz się, dlaczego wszyscy przyjaciele tak szybko odchodzą, dlaczego ranią za plecami, dlaczego chociaż masz tak duże zaufanie do nich, boisz sie im zaufać. Być może nie ufasz już nikomu, zawiodłeś się na nich tak wiele razy, że wolisz zachować niektóre rzeczy dla siebie? Tak...

,, Świat jest piękny tylko ludzie to kurwy '' 

Dlaczego ludzie, z którymi mieliśmy tak dobre kontakty teraz się do nas nie odzywają? Nawet nie powiedzą cześć? Dlaczego urywa Ci się tak dużo kontaktów?

ŻYCIE RANI, BARDZO RANI..

Ale nie poddawaj się! Upadniesz? Wstaniesz!
Nawet jeśli masz słabe zdrowie psychiczne, nie uspokajaj tego bólem fizycznym. Cięcie się? Po co? To tylko iluzja, tak naprawdę to Ci w niczym nie pomoże. Ktoś cie zrani? Ktoś zawiedzie? Ktoś obrazi? Znasz swoją wartość na tyle dobrze, że nie powinna obchodzić cie niczyja opinia!

''Lepsi nie są, nie czuj sie gorszy''!

Ludzie często nas zawodzą, i pamiętaj, nie musisz dawać im drugiej szansy, niech cierpią tak, jak Ty cierpiałeś przez nich, ludzie doceniają rzeczy dopiero kiedy je stracą. A Ty bądź silny, pamiętaj BĄDŹ SILNY.  I możesz tu wrócić, kiedy bedzie Ci źle..

''Świat zamknięty, rany otwarte
Świat otwarty, rany zamknięte'' ?

NIE!

WYSTARCZY ZAŁOŻYĆ SŁUCHAWKI NA USZY
ALBO POPŁAKAĆ W PODUSZKE. 


Życie jest po to byśmy mogli poznać sami siebie. To zaledwie początek końca naszego istnienia.


„- Dlaczego chcesz się zabić?

- A dlaczego Ty nie chcesz się zabić?

- By żyć.

- No widzisz, a ja po to by umrzeć.”

Jaki jest sens śmierci? Jaki jest sens tchórzostwa? "Bo ja tak właściwie to nie rozumiem samobójców..." Jak wiele jest błędów, które popełniamy? Niezliczone tysiące. Ucieczka w niczym nam nie pomoże.

Życie masz tylko jedno, korzystaj z tego. Rób rzeczy których się boisz, mów słowa których się wstydzisz powiedzieć. Żyj chwilą, czas leci tak szybko, że nie ma co się zastanawiać. Chcesz coś zrobić? rób to. Mów głośno, że kochasz! Mów głośno, że nienawidzisz! nie bój sie tego..2 komentarze:

  1. super piszesz pozdrawiam i zapraszam do siebie

    OdpowiedzUsuń
  2. Jej wspaniałe słowa <3

    lusiaa-lusiaa.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń