2/22/2015

Rób to - co kochasz

    
     Często ludzie mówią, że mają wszystko i są szczęśliwi. 
             Czy nie oszukują samych siebie?
             Może jednak?

Boimy się stanąć prawdzie w oczy. Boimy się tego, że za nasze marzenia możemy zostać wyśmiani i niezaakceptowani. Każdy w większym, czy mniejszym stopniu czegoś pragnie. Jedni chcą być aktorami, drudzy lekarzami, architektami, inni chcieli by ujrzeć kolejny raz uśmiech ukochanej osoby, a jeszcze inni chcieliby mieć prawdziwego przyjaciela. 
Życie jest za krótkie by zastanawiać się nad problemami, bo zawsze dojdziemy do prostych odpowiedzi „tak” bądź „nie”. Więc nie bójmy się spełniać marzeń. Racja same się nie spełnią, bo marzenia trzeba spełniać. Samo? Samo nic nie przychodzi.
Kiedyś i tak umrzemy i umrą ci dobrzy i ci źli. Ale odpowiedź czy umrzemy z pustką i żalem, czy umrzemy spełnieni, wiedząc, że zrobiliśmy wszystko, czego pragnęliśmy... zależy tylko i wyłącznie od nas.


" Większość ludzi nie prowadzi swojego życia. Oni tylko je akceptują. " 5 komentarzy:

 1. Jestem Szczęśliwa pod wieloma względami, ale także szukam rzeczy, które urozmaicą moje Życie. Lubię zmiany - te pozytywne i jak najbardziej chcę korzystać z Życia. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Myśle że wiele z nas boi się realizować swoje marzenia i dążyć do celu, a to wielki błąd.
  Sama przejumję się problemami zamiast z nimi walczyć i starać się coś zrobić ze swoim życiem .
  Cudowne zdjęcia <3

  Serdecznie zapraszam do mnie: http://bajkidziewczynazmarzeniami.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń
 3. PIĘKNE SŁOWA! ;) i ten cytat, jest bardzo mądry i pasuje do tego, co napisałaś. Piękne zdjęcia, masz śliczną, delikatną urodę ;)


  serdecznei zapraszam Cię do wzięcia udziału w konkursie <3 do wygrania pudełko handmade i wiele innych :)
  ~KLIKNIJ- :)

  OdpowiedzUsuń
 4. dokładnie zgadzam sie z tym co napisałaś, powinniśmy spełniać swoje marzenia nie patrząc na to czy komuś to odpowiada czy nie :)

  OdpowiedzUsuń